Loop

by NICO


Vytvorené 14/09/2020Aj keď stále žijeme v rýchlej, veľmi konzumnej dobe, jedna vec sa postupne mení. Zmýšľanie ľudí. Byť ekologický, empatický k prírode a recyklovať všetko - je čo raz viac trendy. Samozrejme to vplýva na väčšinu produktov, aj na nikotínové vrecúška. Užívatelia, ktorým nie je jedno, čo sa s našou planétou bude diať, doslova „priahli“ po novej značke. Po zmene obalu. A tak vznikli produkty Loop.

 • Kedy vznikla značka Loop a prečo je tak veľmi ekologická?

  Začiatkom roka 2019, v tabakovej veľmoci – vo Švédsku, prišli odborníci s nápadom. Inovovať trh s nikotínovými vrecúškami. Vytvorili značku, ktorá je veľmi šetrná k životnému prostrediu. Pýtate sa, že: „Existujú puky z recyklovateľných materiálov?“ Áno, samozrejme, že existujú! Produkty spoločnosti Loop nájdete v prvých ekologický krabičkách na svete – PlantCanTM. Sú z 50% vyrobené z rastlinného materiálu a zvyšok tvorí recyklovateľný plast.

 • Ešte v čom je Loop výnimočný?

  Všetky produkty značky Loop, bez ohľadu na príchute, sú vyrobené jedinečnou technológiou – „Instant Rush“. Práve vďaka nej, poskytujú rýchly nikotínový kop a zaručujú kontrolované a dlhotrvajúce uvoľňovanie nikotínu, ktoré si môžete vychutnať oveľa dlhšie ako bežné nikotínové vrecúška. A čo je najlepšie, momentálne to pomáha bývalým fajčiarom v USA. Pretože príjemné spojenie výnimočných chutí značky Loop s dlhotrvajúcim nikotínovým zážitkom, pravdepodobne zruší chuť na klasické cigarety. Práve preto, je pochopiteľne veľmi nízky počet švédskych fajčiarov. Okrem toho, že vás produkty nakopnú, majú prepracovaný dizajn balenia, ktorý poteší aj skúsenejšie oko „žuvača“.

 • Ako chutia produkty značky Loop?

  Kreativite sa medze nekladú! A to platí aj pre jednotlivé vrecúška tejto značky. Prekvapia vás zaujímavé kombinácie, s ktorými sa nudiť nebudete. Obľubujete viac mätové, kyslé, slané, sladké, nesmierne silné či až pikantné? S produktami Loop si každý príde na svoje. Poďme sa pozrieť na niektoré z nich.

  • Loop Mint Mania Slim Extra Strong

   Nikotínové vrecúško tohto druhu má mäkký a tenký profil. Pre milovníkov mäty je ako stvorené. Jeho príjemný a svieži dotyk zaručene prebudí každého. Extrémna sila 4/4 umocní ten pravý zážitok.

  • Loop Jalapeno Lime Slim Strong

   Netradičné spojenie chutí prekvapí nejedného skúseného „žuvača“. Nová a jedinečná zmes – pikantné zelené chilli, ktoré zahreje, v kombinácii s osviežujúcou chuťou limetky. Toto musíte vyskúšať!

  • Loop Salty Ludicris Slim Normal

   Pre ľudí, ktorí preferujú jemnosť, sú tieto vrecúška ako stvorené. Harmónia soleného sladkého drievka so sladkými malinami. Tento netradičný mix tvorí príjemnú a dlhotrvajúcu chuť.

  • Loop Sicily Spritz Slim Normal

   Pri ovocí ešte zostaneme. Upokojujúca chuť pomaranča s trochou horkosti? Áno, presne tak! Práve tento produkt je navyše vyvážený mrazivým nádychom limetky.

Máte chuť siahnuť po niečom novom, modernom a ekologickom? Chcete aby vám nikotínové vrecúška pohladili všetky chuťové poháriky a zároveň ich sila vám vyrazila dych? Ak ste odpovedali na tieto otázky áno, tak vám rozhodne odporúčame produkty značky Loop! Biele vrecúška navyše nezafarbujú zuby. Vychutnajte si čistotu, lahodnosť, silu a najmä zábavu v jednom produkte.