Shiro

by NICO


Vytvorené 27/09/2020Hľadáte poriadnu silu nikotínu a výraznú chuť mentolu v bielom vrecúšku? Značka Shiro je tá správna voľba! Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo mrazivo biele vrecúška predstavujú, kto ich vyrába a aké druhy obsahujú.

Nikotínové vrecúška ako také, sú veľmi populárne nie len na Slovensku, ale aj vo svete. Vďaka príjemnej, v niektorých druhoch až mrazivej, chuti mentolu a obrovskej sile nikotínu, si svoje miesto našlo aj Shiro. Značka, ktorú vyrába známa a prvotriedna spoločnosť AG Snus. Práve tá, chcela priniesť na trh svoje vlastné nikotínové vrecúška, ktoré budú nie len dizajnovo zaujímavé, ale aj kvalitovo na veľmi vysokej úrovni. A presne to sa im podarilo. Výrobky Shiro chutia rovnako ako bežný snus, ale vďaka obsahu bez tabaku sú dostupné v rámci celej EÚ.

 • Čo je to spoločnosť AG Snus, ktorá vyrába značku Shiro?

  V roku 1864 vo svete vznikla spoločnosť Assens Tobaksfabrik. Spoločnosť, ktorej portfólio tvoril aj snus. Keďže však Assens miloval svojich zákazníkov a chcel im vyhovieť vo všetkom, tak začal vyrábať hrubý rezaný tabak na porcelánové fajky. Vďaka ich kvalite sa stali najväčším svetovým výrobcom. Postupom času sa spotrebiteľské chute začali meniť. Bezdymové alternatívy sa stávali populárnejšími a snus znova zažil svoj veľký "bum". Rok 2009 sa niesol v znamení zmien. Prišiel nový majiteľ, Alex Gundersen, ktorý prevzal už ako piaty generáciu rodinného podniku. Alex si veľmi uvedomoval nárast dopytu po snuse. Práve preto založil spoločnosť AG Snus - pobočku, ktorá sa zamerala špeciálne na výrobu snusu. Taktiež v tom istom roku bola postavená továreň a bol uvedený na trh ich prvý produkt snus - Fiedler a Lundgren. Alex, ako inovatívny mladý podnikateľ a zároveň milovník rodinného podniku, prišiel aj s novou, vylepšenou formou snusu. Volá sa Shiro. Biele nikotínové vrecúška bez tabaku. Dizajn pukov Shiro je taktiež volaním budúcnosti. Je elegantný a veľmi štýlový, no zároveň jednoduchý a ľahko rozpoznateľný. Každé viečko taktiež tvorí veľmi praktický úchyt, do ktorého môžete vložiť použité vrecúška.

 • Aké sú produkty značky Shiro?

  • Shiro Cool Mint

   Nikotínové vrecká Shiro Cool Mint sú vyrobené z rastlinných vlákien, nikotínových extraktov a výraznej príchuti mäty. Táto kombinácia dodáva skutočne svieži nádych. Shiro Cool Mint je pomerne silný a ponúka čistý nikotinový zážitok.

  • Shiro Sweet Mint

   Dánska kvalita a sladšia chuť mäty. Prekvapujúce spojenie v kriedovobielych nikotínových vrecúškach Shiro Sweet Mint.

  • Shiro True North

   Ak hľadáte obrovskú silu, tak Shiro True North je vyrobený práve pre vás. Nie len že je najsilnejší zo všetkých nikotínových vrecúšok - Shiro, ale jeho pravá severská chuť mäty a mentolu poteší každého poriadneho “žuvača”.

  • Shiro Virginia Classic Strong

   Shiro Virginia Classic Strong je absolútna novinka na trhu! Je to prvý produkt svojho druhu, ktorý má jemnú sladkú tabakovú príchuť.

Nikotínové vrecúška vo všeobecnosti sú obľúbené hlavne preto, že neobsahujú tabak. Iba čistý nikotín. A navyše biele vrecúška nenechávajú tmavé povlaky na zuboch, nefarbia ich. Skvelé výhody no nie? A čo je najlepšie - značka prišla s ďalšou novinkou! Všetky vrecúška sú vyrobené z rastlinných vlákien a nikotínových extraktov. To je ten pravý dôvod, prečo ich treba vyskúšať! Veď predsa nikotínová sila, dlhoročná kvalita a dych berúci mentol sa stretávajú v Shiro - dánska značka budúcnosti.